KONST / Litografier / Färglitografi 16229061
nr 1622 9061
Ulf Onsberg
(f. 1932), Sverige
Signerad, numrerad 97/225, abstrakt motiv, Färglitografi, bildmått: 70x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x71 cm
Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:02:05
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor